KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15491041
nr 1549 1041
Donald William-Olsson
(1889-1961), Sverige
Oljemålning, Visby. Signerad, daterad 1916. Olja på duk, 72x91 cm, yttermått inklusive ram: 86x105 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:26:21
19/6 17:12:39
Donald William-Olsson
Läs mer om Donald William-Olsson